24 лютого ми прокинулись у новій реальності. Росія цинічно, без оголошення війни, почала бомбардування України. 

Росія планувала за два дні захопити Київ і змусити її капітулювати. Далі – окупувати Європу. Змінити устрій світу. Замість відкритого демократичного побудувати тоталітарний біполярний, в якому свободі і демократії протиставлені цензура, тортури, нехтування цінністю життя людини. 

Але Росія зламала зуби. Українське суспільство консолідувалось і за кілька годин перелаштувало своє життя на військові рейки. Ті, хто може тримати зброю у руках, стали на захист країни. Інші підтримували їх позаду – будувати фортифікаційні споруди, екіпірувати бійців, годувати тих, хто залишився без роботи, здавати кров і облаштовувати військові шпиталі. 

Вже більше місяця триває війна, яка мала закінчитись дводенна війна. Тому що ми стали єдиною стіною перед божевільним військовим злочинцем Путіним і його головорізами. 

Ми – це тил.  Кожен із нас. Не лише цивільних українців, які залишаються в містах під обстрілами. Сьогодні тил української армії – це весь цивілізований світ. Адже українська армія сьогодні захищає весь демократичний світ, принципи свободи, прав людини, поваги один до одного.

Росія привнесла багато біди на наші землі. Кожного дня помирають найкращі українці: діти, які могли стати видатними спортсменами чи винайти ліки від раку; молоді люди, у яких попереду було ціле життя; наші бабусі і дідусі, які зберігали мудрість поколінь і вчили нас бути чесними. Росія залишає українців без даху над головою і змушує тікати із своїх осель. Багато хто не повернеться додому – бо його дому вже немає. Його знищено ракетами і бомбами. Росія знищує наші церкви, музеї, театри, університети і школи, в яких вчаться наші діти.

Ми переможемо. Ми захистимо нашу землю і всю Європу. Ми знищимо Путіна. Але нам потрібна допомога кожного. Нам потрібні метал на виготовлення протитанкових їжаків і бронежилети для бійців; каремати для солдат і матраси і подушки для мирних людей, які залишились через війну без даху над головою; продукти для людей і корми для домашніх тварин, які страждають від війни; ліки і будівельні матеріали.

Один євро, який ви можете надати Україні, – це цеглина у спільну перемогу над силами зла на чолі з Путіним. Це гарячий обід для біженців чи частинка захисної броні для бійця. Зараз ми потребуємо допомоги. Але не лише для себе – для всього світу.

Світу, в якому немає місця війні!