Збір коштів на оснащення для Школи операторів аеророзвідки «від нуля до героя». Ми поставили собі мету – щоб кожен підрозділ мав у «кишені» щонайменше один невеличкий дрон, та щоб у кожному підрозділі було щонайменше двоє добре навчених операторів дронів та БПЛА.
100.00% Зібрано
2 974 800₴ зібрано з 2 974 800₴
1 Внесків

Збір коштів на оснащення для Школи операторів аеророзвідки «від нуля до героя».

Ми поставили собі мету – щоб кожен підрозділ мав у «кишені» щонайменше один невеличкий дрон, та щоб у кожному підрозділі було щонайменше двоє добре навчених операторів дронів та БПЛА.

Для повноцінної реалізації цього проєкту «Паляниці» потрібен як мінімум один набір необхідних дронів: Mavik mini, Mavik Air 2S, AUTEL Evo light+, Mavik 3, Mavik 2 Enterprise, Autel Evo II 640T, Skydio X2D. Також потрібні планшети та ноутбуки – по 10 одиниць кожного. Кошти спрямовуватимуться в тому числі на розбудову матеріальної бази школи – обладнання навчального класу, виїзного навчального автобуса, друк матеріалів для студентів, обладнання льотного полігону для моделювання різних військових завдань.

Загальна сума збору першого етапу – 2 974 800 грн.

Цінність проєкту:

Під час співпраці та постійного спілкування з військовими щодо надання ним різних видів дронів та БПЛА стало зрозуміло, що багато з операторів як мінімум потребують додаткового навчання, а у деяких випадках навіть повного курсу «від нуля до героя». Крім того майже всі дрони треба обслуговувати, ремонтувати, розробляти та постачати систему скидання під різноманітні варіанти боєкомплекту.

Так до мети постачання дронів військовим додалась більш масштабна мета – щоб ця техніка відпрацьовували на всі 100%. А це можливо лише за умови, якщо їх оператори досконально знають безпілотники, з якими працюють, та можуть отримати досвід від інших інструкторів та пілотів.

Професійна аеророзвідка рятує тисячі та десятки тисяч життів під час зачистки населених пунктів, викриття позицій ворога, порятунку бійців із поля бою та деокупації українських земель!