Збір коштів на квадрокоптери розвідники-коригувальники з тепловізійним об’єктивом AUTEL EVO II Dual (640T) та квадрокоптери розвідники-коригувальники DJI Mavic 3
15.83% Зібрано
633 230₴ зібрано з 4 000 000₴
2 Внесків

Збір коштів на квадрокоптери розвідники-коригувальники з тепловізійним об’єктивом AUTEL EVO II Dual (640T) та квадрокоптери розвідники-коригувальники DJI Mavic 3

Захисники Запорізького краю потребують збільшення оснащення підрозділів аеророзвідки заради збереження життів та успішного виконання бойових завдань.

Є потреба у придбанні:

  • AUTEL EVO II Dual (640T) – 10 од.
  • DJI Mavic 3 – 10 од.

Загальна сума збору – 4 000 000 грн.

Цінність проєкту:

Дрони рятають тисячі життів. Завдяки вправній аеророзвідці можна:

  • з мінімальними втратами звільняти деокуповані міста і села,
  • допомагати пораненим побратимам, зкидаючи з дрону аптечку або рацію,
  • викривати замасковану ворожу артилерію та снайперів.

DJI Mavic 3 має чудовий зум, який збільшує картинку в 28 разів. За 1,5 кілометра можна побачити, як людина курить. Це дає змогу зібрати цінну інформацію, не підлітаючи близько до ворога та не ризикуючи життям українських захисників.

Autel EVO II Dual (640T) оснащений тепловізором, інфрачервоною камерою та відеокамерою 8K. Завдяки цьому він має вісім режимів польоту та знімання. Коптер підтримує функцію повернення до місця вильоту в разі втрати зв’язку з оператором. Оснащений оптичними й ультразвуковими сенсорами. Керований штучним інтелектом квадрокоптер моделює тривимірну карту місцевості, що дозволяє йому уникати перешкод. Коптер здатен розпізнавати до 64 об’єктів (людей, тварин і машин), визначати при цьому їхнє місце розташування та швидкість руху. Його максимальна швидкість сягає 72 км/г.