Збираємо кошти на розширення Школи операторів БПЛА Паляниця, а саме на закупівлю ще 17 дронів, 50 акумуляторів і 20 планшетів!
25.00% Зібрано
392 500₴ зібрано з 1 570 000₴
2 Внесків

Школа операторів БПЛА Паляниця, яка є партнером загальнонаціональної програми «Армія Дронів» від мінцифри, планує важливе масштабування!

Клікни сюди для швидкого переходу на монобанку!

Наша школа – це комплексний безкоштовний курс для захисників України, який складається з необхідної теорії, що регулярно доповнюється актуальними знаннями з бойового досвіду ЗСУ, та практичних занять на затребуваних і популярних БПЛА! Навчання триває 5 днів. По завершенню курсу випускники проходять екзаменацію та отримують верифікований сертифікат!

Для досягнення поставлених цілей збереження життя воїнів, захисту й звільнення України та запланованого масштабування Школи маємо зробити наступне:

 • переїхати у нове більш просторе приміщення – з класом на 50+ осіб,
 • навчити нових інструкторів та збільшити штат Школи операторів БПЛА Паляниця,
 • придбати нові БПЛА та батареї, загальною вартістю 1,57 млн гривень, а саме:
  – DJI Mavic Air 2S – 12 одиниць,
  – Mavic 3 FMC – 5 одиниць,
  – аккумів до дронів – 50 одиниць,
  – планшетів – 20 одиниць.

Загальна сума збору – 1 570 000 грн.

Цінність проєкту:

Вже сьогодні ми, на жаль, вимушені відстрочувати частину запитів на навчання, що отримуємо, через поточне перевантаження і обмежені ресурси Школи БПЛА. Але ми прагнемо і точно будемо збільшуватись! На початок 2023 року ми випускаємо до 20 студентів на тиждень, а в найближчий час плануємо вийти на випуск 50 операторів щотижня!

Наші інструктори виїжджали до Києва на зустріч із іншими школами та мінцифри, для уніфікації учбової програми. Ми разом працюємо над амбітною ціллю – 10 тис навчених операторів БПЛА, з чим і пов’язане масштабування нашої Школи дронів!

Найближчим часом очікуйте не лише на кількісні, а і на якісні зміни від нашої Школи БПЛА: готуємося до навчання на нових типах БПЛА – крилатих дронах! Підтримуйте наш волонтерський проєкт та слідкуйте за новинами Школи операторів БПЛА Паляниця у соцмережах: https://www.instagram.com/droneschooolzp/

Посилання на монобанку для проєкту тут:

https://send.monobank.ua/jar/2JgX8Vguir