Збір коштів на монобанку (посилання в описі проєкту) – на побудову дуплексу для двох родин із Запоріжжя, будинки яких зруйнувала російська ракета.
100.00% Зібрано
1 500 000₴ зібрано з 1 500 000₴
2 Внесків

Клікни сюди для переходу на монобанку! 

Волонтерський центр «Паляниця» поставив собі за мету допомогти з новим житлом двом родинам, які втратили свої будинки через ракетний обстріл у Запоріжжі.

Ми плануємо збудувати дуплекс – це будинок для двох родин, який складається із двох помешкань, площею по 48 м2. Кожна з двох частин дуплекса містить дві спальні, простору кухню-їдальню та сан-вузол. На сьогоднішній день ми за допомогою волонтерів змогли демонтувати пошкоджені будівлі та вивезти будівельне сміття. Наступний етап – це заливання фундаменту та кладка стін із газобетону. За швидкого повного фінансування проєкту ми плануємо до зими заселити людей у нове житло. В разі поступового фінансування проєкт буде розподілений на етапи.

Загальна сума збору – 1 500 000 грн.

Цінність проєкту:

Понад 150 тис житлових будинків українців зруйновані через агресію росії.

Більше 4 млн людей лишилися домівок і потребують оперативної допомоги, адже попереду холодний сезон.

Ця відбудова буде «пілотним проєктом» перед створенням Містечка Паляниця, https://mistechko.palyanycia.com/ – приміського технологічного комплексу для довгострокового проживання 24 родин, які втратили житло внаслідок бойових дій.

Донати на цей проєкт збираємо на монобанку за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/9DyLxMormQ